ZAPOWIEDŹ 6. KOLEJKI NLP CUP (LE I LM)

Już dziś rozegrana zostanie 6. kolejka NLP CUP i jednocześnie jest to pierwsza kolejka w ramach LE i LM. Poniżej zestawienie.

LE:
Górnik Zespół Szkół – Młode Wilki godz. 17:10

Oba zespoły nie rywalizowały ze sobą w rozgrywkach grupowych. Górnik na pewno podrażniony brakiem awansu jest głównym faworytem do zgarnięcia LE i na pewno ten mecz szkolna ekipa będzie chciała wygrać w dobrym stylu. Młodym Wilkom do awansu brakło niewiele, co pokazuje, że ich siła w tym sezonie jest zdecydowanie większa niż w ubiegłym. Starcie młodych drużyn zawsze przynosi dużo emocji

AB-Tech Koprzywnica – Budowlanka Team godz. 18:00

Obie drużyny to nowicjusze w rozgrywkach NLP co było widoczne od początku sezonu. Mimo umiejętności indywidualnych zabrakło przede wszystkim zgrania u jednych i drugich. Obie drużyny lubią dużo atakować, a nieco mniej bronić co zapewne przyniesie dużo bramek w tym meczu.

LM:

Rolnik TBG – Kebab Team godz. 18:55

Kebab Team chcąc namieszać w edycji LM musi dzisiaj wspiąć się na wyżyny swoich umiejętności i postawić się rozpędzonej drużynie z Rolnika. Rolnicy z 6 punktami na starcie są jednym z faworytów do Pucharu, natomiast do rozegrania każdy ma 3 mecze, a to niesie za sobą szereg niespodzianek, których możemy być świadkami. Na pewno ekipa z Łoniowa przy obecności Dobrowolskiego, Kaczmarczyka czy Antonika jest w stanie zabrać punkty dzisiejszemu rywalowi. Rolnik pod dużą presją, ale i wielką szansą na wygranie jesiennej edycji NLP.

Dżentelmeni z Czeczeni – Golden Grupa Centrum Reklamy godz. 19:50

Mecz, który w dużym stopniu może wpłynąć na podium rozgrywek. Obie drużyny z 3 punktami na starcie. Piłkarsko również te drużyny są na podobnym poziomie. Ewentualna porażka jednych czy drugich może oddalić ich od podium. Na pewno w tym meczu zobaczymy dużo walki, taktyki i… mało bramek ;).

Sandomierskie Byki – Grajki z Jamajki godz. 20:45

Na koniec dzisiejszego dnia czeka nas starcie mistrza z v-ce mistrzem ubiegłego sezonu. Grajki w głębokim kryzysie zapowiadają na ten mecz pełną mobilizację i chęć rewanżu za poprzedni sezon. Ciekawi również kadra Byków na to spotkanie, bo wiele będzie zależeć od obecności Adamczyka i Marca. Grajki z Jamajki muszą ten mecz wygrać, aby myśleć o wysokich lokatach na koniec rozgrywek. Często takie mecze powodują w drużynach największą mobilizację. Czekamy na najlepszy futbol na boiskach NLP!

Leave a Reply