ZAPOWIEDŹ 1. KOLEJKI NLP WIOSNA 2019

W najbliższy czwartek i piątek rozegrana zostanie pierwsza kolejka NLP WIOSNA 2019. Poniżej zestawienie kolejki.

04.04 – godz. 19:00
Górnik Zespół Szkół – Budowlanka Team

Pierwsze starcie nowego sezonu zapowiada się niezwykle wyrównanie. W zespole Górnika doszło do kilku zmian w składzie, ale trzon drużyny nadal pozostaje niezmienny (Sabo, Żarów, Dul). Na pewno w oparciu o nowych młodych kolegów tę drużynę stać na walkę z najlepszymi co nieraz z resztą udowodnili. W zespole Budowlanki dużo wzmocnień z drużyn, które nie przystąpiły do obecnego sezonu, dlatego ten zespół może w tym sezonie śmiało powalczyć o wyższe lokaty niż w ubiegłym roku. Wszystko będzie zależeć od organizacji tego zespołu.

04.04 – godz. 20:00
Sandomierskie Byki – KS Wnorów

Drużyna mistrza NLP z dwóch sezonów do obecnych rozgrywek przystąpi bez dwóch ważnych ogniw. Z różnych powodów w zespole nie zobaczymy w tym roku Kowalskiego i Marca, którzy odpowiadali za gole w tej drużynie. Kapitan drużyny Piotr Sadok, ze spokojem podszedł do tego problemu i zapowiedział, że kolejne „torpedy” ma już przygotowane w swoim arsenale. Zespół KS-u Wnorów to debiutant w naszych rozgrywkach, ale część zawodników miała już okazję występować w rozgrywkach NLP w ekipie Kebabu Team czy Agricoli Łoniów i znają specyfikę naszych rozgrywek. Na pewno pierwszy mecz będzie dla wszystkich wielką niewiadomą.

05.04 – godz. 18:00
Siarka Old Boys Team – Wolni Strzelcy

Siarkowcy rzutem na taśmę zgłosili udział w rozgrywkach. Ciężko wskazać faworyta tego spotkania bo obie drużyny po raz pierwszy zagrają w rozgrywkach NLP. Część zawodników jednych i drugich w poprzednim sezonie gościła w naszych progach, ale jako kolektyw zagrają pierwszy raz. Czekamy na dobry i zacięty mecz debiutantów!

05.04 – godz. 19:00
Onduline Mielec – Brawl Stars

Do Tarnobrzega od przyszłego sezonu na stałe zawita zespół z Mielca! Onduline Mielec to wielokrotny uczestnik tego typu rozgrywek, który w każdych z nich kończył rozgrywki w czubie tabeli. Na ten moment ciężko napisać coś o personaliach tej ekipy, ale na pewno ekipa z Mielca będzie chciała się już w pierwszym meczu pokazać i przedstawić tarnobrzeskiej publiczności i rywalom z jak najlepszej strony. Ich piątkowy przeciwnik – Brawl Stars to zespół złożony głównie z zawodników występujących poprzednich edycjach jako Rolnik Tbg. Wszyscy pamiętamy że ta ekipa niejednemu rywalowi napsuła sporo krwi i sprawiała dużo niespodzianek. Po dwóch edycjach gracze Brawl Stars na pewno dojrzeli mentalnie i ten sezon będzie dla nich sprawdzianem czy mogą zagrozić potencjalnym faworytom.

05.04. – godz. 20:00
Golden Grupa Centrum Reklamy – AB-Tech Koprzywnica

Pierwszą kolejkę kończymy meczem ubiegłorocznego v-ce mistrza z ekipą AB-Techu Koprzywnica. Gracze Golden Grupy utrzymali skład z minionych edycji, a dodatkowo pozyskali niezwykle bramkostrzelnego Patryka Stępnia. W zespole AB-Techu również zobaczymy nowe twarze, które podniosą jeszcze bardziej poziom zespołu. Kapitan drużyny Darek Ostrowski zapowiadał, że ten sezon AB-Tech ukończy w górnej części tabeli, a Golden Grupa cały czas dąży do powstrzymania na koniec rozgrywek Sandomierskich Byków.

Leave a Reply