ZAPOWIEDŹ 2. KOLEJKI NLP WIOSNA 2019

W najbliższy czwartek i piątek rozegrana zostanie druga kolejka NLP WIOSNA 2019. Poniżej zestawienie kolejki.

11.04 – godz. 18:30
Górnik Zespół Szkół – Sandomierskie Byki

W pierwszym meczu Byki bez problemów pokonały KS Wnorów, a Górnicy w ciekawym meczu ulegli Budowlance. Młoda ekipa Zespołu Szkół w pierwszym spotkaniu występowała w bardzo odmłodzonym składzie, gdzie zabrakło najważniejszych ogniw. Na pewno chcąc myśleć o korzystnym wyniku ekipa dowodzona przez Janusza Szewerniaka musi już od pierwszej minuty grać tak jak zagrali drugą połowę z Budowlanką. Odpowiedzialność w obronie i próba kontrataków na pewno może przynieść sukces. Sandomierskie Byki z pewnością pamiętają jedną z potyczek z tym zespołem, gdzie dosłownie w ostatniej sekundzie meczu strzelili bramkę dającą im zwycięstwo.

11.04 – godz. 19:30
Budowlanka Team – Golden Grupa Centrum Reklamy

Oba zespoły w pierwszych pojedynkach odniosły zwycięstwa. W obu drużynach jednak nie widzieliśmy jeszcze kompletnych składów, ale jutro z pewnością ulegnie to poprawie. Patrząc na doświadczenie i wieloletnie zgranie to minimalnym faworytem jest tutaj Golden Grupa, ale Budowlanka to drużyna nieporównywalnie mocniejsza kadrowo niż do tej pory. Drużyna uczniów i absolwentów ZSP 3 to z pewnością ofensywa, a w tym meczu oprócz tego potrzeba będzie również zabezpieczenia defensywy, czego mieli przykład w ostatnim meczu z Górnikiem. Szykuje się bardzo wyrównane spotkanie.

11.04 – godz. 20:30
Onduline Mielec – Siarka Old Boys Team

Onduline mocno weszło w rozgrywki NLP deklasując Brawl Stars. Siarka natomiast po zaciętym pojedynku uległa Wolnym Strzelcom. Na pewno faworytem tego meczu jest zespół z Mielca, ale Siarka nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa jeśli chodzi o kadrę zespołu i możemy się spodziewać kolejnych zawodników w tej drużynie. Kluczem również jest szersza ławka, bo rozgrywki NLP swoją intensywnością mogą dać w kość największym biegaczom. Na pewno Onduline czeka trudniejsze zadanie niż tydzień temu. Specyficzny, futsalowy styl gry mielczan, może przypasować Siarkowcom, którzy zwyciężyli ostatnio rozgrywki futsalu w Sandomierzu i granie z takimi rywalami nie jest im obce.

12.04 – godz. 19:00
Brawl Stars – Wolni Strzelcy

Dla graczy Brawl Stars to szansa na rehabilitacje po ostatniej wysokiej porażce. Rywal jak najbardziej w ich zasięgu, ale na pewno bardzo wymagający. Wolni Strzelcy bardzo pozytywnie przedstawili się tarnobrzeskiej publiczności i w pierwszym meczu pokazali, że nie jednemu rywalowi „utrą nosa”. To mieszanka doświadczenia w obronie z młodzieńczym polotem w ofensywie na pewno daje nadzieję na wysokie miejsca w tabeli. Ekipa Brawl musi z pewnością pokazać nie tylko indywidualności, ale przede wszystkim cały zespół, bo pamiętamy że w minionych edycjach ta ekipa grała na prawdę przyjemnie dla oka.

12.04 – godz. 20:00
AB-Tech Koprzywnica – KS Wnorów

Derby ziemi świętokrzyskiej i zapewne dobrych znajomych, bo obie miejscowości dzieli raptem 10 minut drogi. Oba zespoły na inauguracje uległy swoim rywalom i na pewno taki mecz będzie dla jednych i drugich doskonałą okazją do rehabilitacji. Na papierze mocniejsza wydaje się być drużyna AB-Techu, ale na pewno KS Wnorów szuka swojej szansy w tym meczu i przy odpowiedniej mobilizacji i podejściu jest w stanie zgarnąć punkty na swoje konto.

 

 

 

Leave a Reply