ZAPOWIEDŹ 3. KOLEJKI

W najbliższy czwartek i piątek rozegrana zostanie 3. kolejka NLP WIOSNA 2019. Poniżej zestawienie kolejki.

18.04 – godz. 19:00
Golden Grupa Centrum Reklamy – Górnik Zespół Szkół

Golden Grupa po dwóch zwycięstwach jest murowanym faworytem tego pojedynku. Dojrzałość tego zespołu i wieloletnie zgranie na pewno jest dużym handicapem przed pojedynkiem ze szkolną młodzieżą. Ekipa Górnika w obu swoich dotychczasowych meczach zagrała dobrze, ale tylko w jednej połowie. W pierwszej kolejce bardzo obiecująca druga połowa, natomiast przed tygodniem Górnicy do przerwy napsuli sporo krwi Sandomierskim Bykom. Panowie pora w końcu na obie dobre  i skuteczne połowy!

18.04 – godz. 20:00
Onduline Mielec – Budowlanka Team

Bardzo ciekawy pojedynek, który pokaże potencjał obu zespołów. Oba zespoły po 1 wygranej i przegranej. Dużo zależeć będzie od składów na ten mecz, bo do tej pory obie drużyny nie mogły zaprezentować całego swojego potencjału ze względu na kontuzje czy wyjazdy zawodników. Obie drużyny lubią atakować i na pewno w tym meczu nie zabraknie bramek. Minimalnie w roli faworyta mielczanie, ale Budowlanka na pewno w tym sezonie chce powalczyć o coś więcej niż środek tabeli.

19.04 – godz. 18:30
Siarka Old Boys Team – KS Wnorów 

KS Wnorów w ostatnim meczu dał zalążek, że na pewno ta drużyna zacznie punktować, ale sił starczyło tylko do przerwy. To pojedynek bardzo doświadczonych zespołów, które nie jedno już w życiu widzieli. Siarkowcy po falstarcie bardzo dobrze zaprezentowali się przed tygodniem i pokonali Onduline. Na pewno w tym meczu kluczowa będzie ławka rezerwowych w obu zespołach i częstotliwość zmian.

19.04 – godz. 19:30
Sandomierskie Byki – Brawl Stars 

Kolejny rywal na drodze dwukrotnego mistrza i znów młoda ekipa. Do tej pory Byki nie mieli większych problemów ze swoimi rywalami, a Brawl Stars po fatalnym początku bardzo dobrze zaprezentował się przed tygodniem pokonując Wolnych Strzelców. Sandomierzanie często z młodymi rywalami mają problem z koncentracją i często tracą bramki po własnych błędach. Brawl Stars przez dwa poprzednie sezony często notowali świetne pierwsze połowy by potem trwonić przewagę i gubić punkty. Oprócz dobrej ofensywy, ekipa Brawl nie może zapomnieć, że mecze z dwukrotnym mistrzem wygrywa się przede wszystkim defensywą. Czy będziemy świadkami „Bijatyki” w piątkowy wieczór ;)?

19.04 – godz. 20:30
Wolni Strzelcy – AB-Tech Koprzywnica

Na koniec trzeciej kolejki starcie ekip zza drugiego brzegu Wisły. AB-Tech co raz lepiej poczyna sobie w lidze i drużyna po kilku wzmocnieniach na pewno prezentuje się o niebo lepiej niż w ubiegłym roku. Wolni Strzelcy świetnie weszli w sezon by przed tygodniem zagrać trochę za luźno. Ciężko wskazać faworyta tego meczu, bo umiejętności piłkarskie i postawy całych drużyn to typowe 50/50. Na pewno drużyna AB-Techu nie będzie kwapiła się do szaleńczych ataków. Z kolei Wolni Strzelcy w obu spotkaniach nie kalkulowali i liczyło się przede wszystkim strzelanie bramek!

Leave a Reply