ZAPOWIEDŹ 4. KOLEJKI

W najbliższy czwartek i piątek rozegrana zostanie 4. kolejka kolejka NLP WIOSNA 2019. Poniżej zestawienie kolejki.

25.04 – godz. 18:30
Budowlanka Team – Siarka Old Boys Team

Przed tygodniem Budowlanka wysoko uległa Onduline, a Siarkowcy pewnie pokonali KS Wnorów. Wbrew pozorom jutrzejszy mecz nie ma tutaj wyraźnego faworyta. Gracze „Budo” do tej pory mieli dość wymagających przeciwników, a kadra w tych meczach nie była jeszcze najmocniejsza. Do tego nowi zawodnicy, którzy cały czas się poznają na boisku powoduje, że nie zawsze wszystko działa jak należy. W szeregach Old Boys Siarki panuje pełen spokój i każdy mecz ta drużyna gra realizując swoje założenia.

25.04 – godz. 19:30
KS Wnorów – Wolni Strzelcy

Bardzo ważne spotkanie dla obu drużyn. W dotychczasowych 3 meczach ani jedni ani drudzy nie zachwycili jeśli chodzi o dorobek punktowy, a dodatkowym smaczkiem jest fakt, że to ekipy z bliskich sobie okolic i nie jednokrotnie zawodnicy obu zespołów spotykali się w innych rozgrywkach. Na pewno sporo wniosków mogli wyciągnąć zawodnicy Wolnych Strzelców i KS-u i poznają co raz lepiej specyfikę meczów na małym boisku przy dużej intensywności. Szczególnie ważna będzie kadra i rozkład sił, tak aby całe spotkanie toczyć w odpowiednim dla siebie tempie.

25.04 – godz. 20:30
Górnik Zespół Szkół – Onduline Mielec

Młodzież z Górnika trafiła chyba na najcięższy początek jeśli chodzi o terminarz i rywali. W meczach, które rozgrywali do tej pory nie brakowało dobrych fragmentów gry, ale w kluczowych momentach brak doświadczenia odgrywał kluczową rolę. Często zbyt odważne wyjścia do przodu kończyły się kontrą rywala i łatwo straconą bramką. Przed tygodniem młodzież z Brawl Stars pokazało w meczu z Bykami, że szczelną i konsekwentną obroną można wygrać z najlepszymi. Onduline na pewno wchodzi na odpowiednie tory, ale rywala nie może zlekceważyć, bo kolejna strata punktów mocno może pokrzyżować mielczanom swoje cele.

26.04 – godz. 19:30
Brawl Stars – Golden Grupa Centrum Reklamy

Z pewnością wiele może wydarzyć się w tym meczu. Golden Grupa jako jedyny zespół w lidze z kompletem zwycięstw prowadzi w ligowej tabeli. Piątkowe starcie dla Brawl będzie dużym sprawdzianem czy mecz z Sandomierskimi Bykami był niespodzianką czy drużyna dojrzała i w końcu gra to co potrafi. Rywal idealny do zweryfikowania formy, bo ekipa „seledynowych” w tym sezonie co raz głośniej mówi o pierwszym miejscu na koniec rozgrywek. Starcie młodości z doświadczeniem zapowiada się jako najciekawsze spotkanie tej kolejki.

26.04 – godz. 20:30
AB-Tech Koprzywnica – Sandomierskie Byki

AB-Tech z każdym kolejnym meczem pokazuje, że ta drużyna chce powalczyć o górną połówkę tabeli. Doświadczenie w obronie i młodość z przodu pozwoliło stworzyć ciekawy team. Zadanie jednak bardzo ciężkie bo na ich drodze staną Sandomierskie Byki, które w ubiegłym tygodniu po raz pierwszy zeszli z boiska pokonani w historii NLP i ta porażka może zadziałać niczym płachta… na byka 😉 Przy optymalnych składach na pewno to sandomierzanie są faworytem, ale dużo będzie zależeć od ilości zmienników w tym zespole. Na pewno ostatni mecz kolejki nie będzie typowym poniedziałkowym starciem w polskiej ekstraklasie. Liczymy na sporo bramek z obu stron!

Leave a Reply