ZAPOWIEDŹ 5. KOLEJKI.

Po tygodniowej przerwie związanej z długim weekendem wracamy na boisko w Mokrzyszowie! Już jutro i w piątek rozegrana zostanie 5. kolejka NLP wiosna 2019. Poniżej zestawienie meczów.

9.05 – godz. 18:30
Golden Grupa Centrum Reklamy – Wolni Strzelcy

Na pewno faworytem tego meczu jest Golden Grupa, która po ostatniej porażce z Brawl Stars na pewno za wszelką cenę będzie chciała wrócić na właściwe tory. Jutrzejszy rywal bardzo nieprzewidywalny, bo ekipa zza Wisły to ciekawa i ofensywna drużyna. Duże znaczenie będzie miała kadra na ten mecz Strzelców. Do tej pory sporo kontuzji i innych czynników losowych powodowało, że mało kiedy oglądaliśmy ten zespół w pełnym zestawieniu. Oby jutro wszystko było jak należy i będziemy świadkami zaciętego pojedynku!

9.05 – godz. 19:30
Górnik Zespół Szkół – Brawl Stars

Starcie młodości z młodością. Górnik wszystko co złe to ma za sobą. Ciężki początek i mocni rywale spowodował, że drużyna Janusza Szewerniaka jest na razie bez punktów. Patrząc na wyniki i tabelę na pewno Brawl Stars jest tutaj faworytem, ale należy pamiętać, że w całej historii rozgrywek szkolna młodzież toczyła między sobą na prawdę bardzo wyrównane pojedynki. Na pewno możemy się spodziewać wielu fanek i fanów obu drużyn, którzy będą napędzać swoich kolegów do wygranej. Na pewno nie zabraknie w tym meczu walki i zaangażowania, a wynik nie jest sprawą przesądzoną.

9.05 – godz. 20:30
Siarka Old Boys Team – Sandomierskie Byki

Starcie na szczycie w tej kolejce. Obie drużyny z tą samą ilością punktów w tabeli. Byki jako dominator dwóch poprzednich edycji jest naturalnym faworytem w tym starciu. Na przeciw stanie doświadczona drużyna Siarki Old Boys, która z meczu na mecz pokazuje wszystkim, że mocno jest zainteresowana walką o czołowe lokaty. Miniona kolejka to spokojne zwycięstwa jednych i drugich, ale w tym meczu na pewno obie drużyny będą musiały włożyć 110% sił.

10.05 – godz. 19:00
Budowlanka Team – AB-Tech Koprzywnica

Starcie na przełamanie dla jednych i drugich po porażkach 2 tygodnie temu. Budowlanka przy ewentualnej wygranej zrówna się punktowo z AB-Techem co jeszcze bardziej spłaszczy tabelę. AB-Tech przed tygodniem się nie popisał ze strony organizacyjnej i przyjechał tylko w 5 zawodników dostając łomot od Byków. Oby w piątek nie było takiej sytuacji, bo rywal z Budowlanki na pewno nie złożył broni i ta drużyna na pewno zakończy sezon z wyższą lokatą.

10.05 – godz. 20:00
Onduline Mielec – KS Wnorów

Na koniec starcie vice-lidera tabeli Onduline, który podejmie drużynę z Wnorowa. Mielczanie po jednej wpadce, w pewny dla siebie sposób punktują kolejnych rywali i pokazują, że na boisku nie ma sentymentów. KS Wnorów w każdym meczu nie odpuszcza, a w ostatniej kolejce  był bliski pierwszych punktów, ale zabrakło niewiele.

Leave a Reply