ZAPOWIEDŹ 6. KOLEJKI

Już jutro i w piątek rozegrana zostanie 6. kolejka NLP WIOSNA 2019. Poniżej zestawienie meczów.

16.05 – godz. 19:00
Wolni Strzelcy – Onduline Mielec

Wobec ostatnich problemów kadrowych Strzelców, to z pewnością Onduline jest faworytem tego spotkania. Mielczanie w poprzedniej kolejce pokonali drużynę z Wnorowa, ale trochę czasu zajęło nim strzelili pierwszą bramkę. Liczymy, że jutro Wolni Strzelcy zmobilizują się na to spotkanie i pokażą, że problemy w ich szeregach to tylko chwilowa niemoc.

16.05 – godz. 20:00
Sandomierskie Byki – Golden Grupa Centrum Reklamy

Jedno z najważniejszych starć tego sezonu. Golden Grupa od roku próbuje przeciwstawić się swojemu najgroźniejszemu rywalowi i ta sztuka do tej pory się nie udała. Jutro doskonała okazja do kolejnego rewanżu. Oba zespoły przodują w ligowej tabeli, ale co ciekawe z jedną porażką z tym samym przeciwnikiem – Brawl Stars. Na pewno będziemy świadkami bardzo zdyscyplinowanej i taktycznej rozgrywki, w której najdrobniejszy szczegół może zaważyć o wyniku. Gracze Golden Grupy pamiętają też słynne prowadzenie 3:0, by w sobie wiadomy sposób zejść z boiska pokonanym. Będzie się działo…

17.05 – godz. 18:30
KS Wnorów – Budowlanka Team

Kolejne spotkanie dla walecznej ekipy z Wnorowa i kolejna szansa na punkty. Rywal jak najbardziej w zasięgu, bo Budowlanka w tym sezonie prezentuje się w kratkę. Ostatnia wygrana na pewno w dużym stopniu podbudowała drużynę Budowlanki, a dodatkowo nowy zawodnik i jednocześnie nauczyciel Paweł Krzemiński wprowadził dużo jakości do zespołu. KS Wnorów co tydzień prezentuje stałą ekipę, która nie zraża się mimo porażek. Dużo gorzej wygląda to w Budowlance, która bardzo często rotuje składem czego efektem jest brak zgrania.

17.05 – godz. 19:30
AB-Tech Koprzywnica – Górnik Zespół Szkół

Starcie na dole tabeli. Dla Górnika to z pewnością mecz z gatunku must win. Ostatnie bardzo dobre spotkanie i minimalna porażka pokazała, że drużyna wkracza powoli na właściwe tory, a punkty w końcu przyjdą. AB-Tech wobec wielkich problemów kadrowych dwa ostatnie mecze przegrał po prostu brakiem rezerwowych zawodników, bo patrząc na bardzo dobre mecze w poprzednich kolejkach, wiemy, że tą drużynę stać na efektywną i efektowną grę. Wygrana Górnika na pewno była by dużym światełkiem, bo tabela jeszcze bardziej by się spłaszczyła, dając możliwość gonienia resztę stawki, ale jeśli AB-Tech stawi się na ten mecz przy stabilnej kadrze to gracze z Koprzywnicy będą minimalnym faworytem.

17.05 – godz. 20:30
Siarka Old Boys Team – Brawl Stars

Na zakończenie 5. kolejki starcie młodości z doświadczeniem. Jest to bardzo ważne spotkanie dla układu tabeli. Młoda drużyna Brawl Stars w tym sezonie jest prawdziwym objawieniem ligi. Dużo czasu zajęło, aby wyluzowani gracze, stworzyli prawdziwy team, którego zazdrości reszta ligi. Walka od początku do końca i sensacyjne wyniki z faworytami, sprawiły, że Brawl Stars jest bardzo poważnie traktowany przez rywali. Z kolei dla Siarkowców ten mecz jest szansą na dogonienie rywala w ligowej tabeli i szansą na zachowanie 4 miejsca dającego szansę na grę w górnej czwórce play-off. Wiele meczów młodości z doświadczeniem kończyło się bardzo różnymi wynikami, dlatego nie mamy na to spotkanie wyraźnego faworyta. Wyniki wskazują na Brawl Stars, ale doświadczenie i cwaniactwo boiskowe często pokazywało, że nie trzeba wcale więcej biegać niż przeciwnik by wygrać mecz. Nikt na pewno na tym meczu nie będzie przysypiał!

Leave a Reply