ZAPOWIEDŹ 7. KOLEJKI

Już jutro i w piątek rozegrana zostanie 7. kolejka rozgrywek NLP. Poniżej zestawienie.

Budowlanka Team – Wolni Strzelcy, walkower 5:0

23.05 – godz. 19:30
Górnik Zespół Szkół – KS Wnorów

Bardzo ważny mecz dla obu zespołów, które mają szansę na pierwsze punkty w obecnym sezonie i na które z pewnością zasługują już od dawna. W drużynie Górnika na pewno ta mobilizacja jest większa, bo dwie ostatnie kolejki to tylko jednobramkowe przegrane. Gra w tym zespole może się podobać, ale do tej pory brakowało szczęścia. Drużyna KS Wnorów w ostatniej chwili zgłosiła do rozgrywek Piotra Dobrowolskiego, który nie jest postacią anonimową w NLP i swoją grą na pewno ma poprawić ofensywę tego zespołu. Oba zespoły z pewnością wiedząc, że mogą odbić się od ligowego „dna” podejdą do tego spotkania jeszcze bardziej zmobilizowani niż do tej pory. Czekamy na dobry mecz i dużą ilość bramek z obu stron!

23.05 – godz. 20:30
Siarka Old Boys – Golden Grupa Centrum Reklamy

Starcie dobrych znajomych. W szeregach jednych i drugich kilkunastu Oldbojów, którzy znają się od chrztu Polski i wiele potyczek mają na swoich kontach. Siarka po dwóch ostatnich porażkach ma szansę na odkucie się, a nikt tak nie motywuje jak znajomy rywal. Golden Grupa po ostatnim remisie w dramatycznych okolicznościach wie, że tego meczu nie może przegrać, bo upragnione mistrzostwo znacznie się oddali. Na pewno będziemy świadkami bardzo ciekawego i mądrze rozgrywanego spotkania z obu stron!

24.05 – godz. 19:00
Brawl Stars – AB-Tech Koprzywnica

Brawl Stars nie zwalnia tempa. Przed tygodniem nie dali szans Siarce, natomiast AB-Tech w mocno okrojonym składzie pokonał Górnik. Faworytem z pewnością jest Brawl Stars, ale ekipa Darka Ostrowskiego niejednokrotnie pokazała w tej lidze, że jest bardzo niewygodnym rywalem. Podstawą do jakichkolwiek argumentów przemawiających za wygraną jest szeroka kadra w drużynie z Koprzywnicy. Sami zawodnicy AB-Techu są świadomi tego, że w tamtym czy obecnym sezonie kilkanaście punktów uciekło przez brak sił i brak rezerwowych.

24.05 – godz. 20:00
Onduline Mielec – Sandomierskie Byki 

Na takie mecze czekamy cały sezon! Czeka nas prawdziwe „meczycho”! Bardzo zbliżone do siebie drużyny. Podobny styl gry, podobne umiejętności, wiele doświadczenia. Kto ten mecz wygra? Patrząc w dotychczasowe potyczki w obecnym sezonie to ten mecz musi zakończyć się remisem. Z pewnością oba teamy zdają sobie sprawę jak ważne to może być spotkanie i każdy błąd może skutkować tutaj stratą punktów. Mielczanie muszą na ten mecz wystawić na prawdę mocną i szeroką kadrę, bo Sandomierskie Byki od kilku kolejek mądrze przywiązują uwagę do liczebności na ławce rezerwowych, a co za tym idzie mogą sobie pozwolić na grę przy bardzo dużej intensywności. Z pewnością duże zadanie czeka defensorów Byków by zatrzymać Mariusz Skwarę czy Norberta Maziarskiego. W drużynie Byków ofensywa na prawdę może robić wrażenie i w piątkowy wieczór duży ból głowy będzie miał kapitan sandomierzan jak mądrze zestawić ustawienie i personalia! Hitowe starcie tej kolejki!

Leave a Reply