PRZED MECZEM ONDULINE MIELEC – SANDOMIERSKIE BYKI

Już dziś (tj. piątek 24.05) o godz. 20:00 rozegrane zostanie jedno z kluczowych spotkań tego sezonu, a dzisiejszy wynik może w dużym stopniu jednych przybliżyć, a drugich oddalić od mistrzostwa. O to co nam przed tym spotkaniem powiedzieli kapitanowie obu drużyn.

1. Przed Wami jeden z kluczowych meczów, który w dużym stopniu może wpłynąć na losy mistrzostwa. Na co w tym meczu musicie zwrócić szczególną uwagę ?

Piotr Sadok – kapitan Sandomierskich Byków 
= Nie znamy drużyny Onduline, ale patrząc na skróty meczów widać, że to poukładana ekipa w defensywie ale i ma z przodu kim straszyć, niestety termin dla nas nie jest zbyt korzystny więc nie będzie kilku zawodników. Musimy zagrać bardzo uważnie z tyłu bo wydaje mi się że coś uda nam się strzelić!

Daniel Skwara – kapitan Onduline Mielec
– Musimy zwrócić uwagę na koncentrację przez cały mecz, zachować maksymalne skupienie i nie popełniać błędów.

2. Z perspektywy minionych kolejek gdzie widzicie mocne i słabe strony rywala ?

Piotr Sadok – kapitan Sandomierskich Byków 
– Nie zagłębiłem się aż tak w analizę przeciwnika wiec nie mogę nic powiedzieć, cieszy fakt że zagramy z kimś nowym kogo jeszcze nie znamy i oni nie znają nas wiec zapowiada się ciekawe spotkanie.

Daniel Skwara – kapitan Onduline Mielec
– Mocne strony: zwyciężali w każdej edycji nie przegrywając meczu – nie sądzimy że to przypadek 🙂 – słabe strony – nie grali jeszcze z Onduline więc nie wiedzą na co na stać 🙂 

3. Jak oceniacie górną połowę tabeli „zamieszaną” w 1. miejsce i dlaczego to Wy na koniec je zajmiecie ?  😉

Piotr Sadok – kapitan Sandomierskich Byków
–  Fajnie, że w walkę o mistrza zamieszanych jest więcej drużyn niż to było w ostatnich rozgrywkach, każda z tych ekip ma szanse na podium i nie wolno lekceważyć żadnej z nich. Nasz mecz z Onduline to mecz o wszystko, bo w sytuacji utraty punktów odpadamy w walce o to najważniejsze trofeum. Mam nadzieje ze będzie to miły dla oka, twardy ale grany fair play mecz! niech wygra lepszy!!!

Daniel Skwara – kapitan Onduline Mielec
– Górna połowa tabeli to bardzo wyrównany poziom, w zasadzie 4 drużyny są w grze o najwyższe miejsce, Fajnie że Brawl Stars podnieśli poprzeczkę – zrobiło się ciekawiej. 

Leave a Reply