ZAPOWIEDŹ 8. KOLEJKI

Już dziś i jutro (30-31.05) rozegrana zostanie 8. kolejka NLP. Poniżej zestawienie meczów.

30.05 – godz. 20:00
Sandomierskie Byki – Budowlanka Team

Będąca w dobrej formie ostatnio Budowlanka podejmie faworyta z Sandomierza, który przed tygodniem rozpracował zespół z Mielca. Drużyna z Tarnobrzega na pewno przy odpowiedniej kadrze na ten mecz i poważnym podejściu do meczu, jest spokojnie w stanie nawiązać kontakt z rywalem. Byki często mają problem z mobilizacją na drużyny o słabszym potencjale co niejednokrotne dało się zaobserwować. W szeregach Budowlanki słychać głosy, że w dniu dzisiejszym mają zagrać zawodnicy zgłoszeni na początku sezonu, a którzy nie mieli okazji do tej pory rozegrać meczu. Czyżby tajna broń 😉 ?

31.05 – godz. 18:30
KS Wnorów – Brawl Stars

Brawl Stars przekonało się ostatnio, że zbyt luźne podejście do meczu bez odpowiedniej kadry skutkuje bardzo ciężkim meczem, który zakończył się porażką, której nikt by się nie spodziewał. KS Wnorów odpoczywał, ładując solidnie akumulatory na ten mecz. Dla Brawl Stars jakakolwiek strata punktów będzie wielkim problemem. Walcząca ekipa z Wnorowa po transferze Piotra Dobrowolskiego chce powalczyć o kolejne punkty już na boisku, które z pewnością z przebiegu całego sezonu im się należą.

31.05 – godz. 19:30
Golden Grupa Centrum Reklamy – Onduline Mielec

Kolejny hicior!  Dwie drużyny walczące o najwyższe cele. Dwie drużyny, które mają świadomość ile to spotkanie znaczy dla układu tabeli. Dwie drużyny, które swoją postawą zasługują na wygraną. Dwie drużyny, które walczą do końca. Cóż więcej chcieć? Czeka nas bardzo dobre spotkanie. Mielczanie przed tygodniem po drugiej porażce są minimalnie w gorszej sytuacji w tabeli, ale jeden mecz praktycznie zmienia całe oblicze tabeli. W Golden Grupie pełny spokój i realizowanie swoich założeń z tygodnia na tydzień. Onduline w tym meczu nie może kalkulować i od początku ruszyć na rywala, natomiast Golden Grupa to zespół typowo nastawiony na ofensywę. Panowie czekamy na zacięty bój!

31.05 – godz. 20:30
AB-Tech Koprzywnica – Siarka Old Boys Team

Na koniec kolejki bardzo wyrównane starcie. AB-Tech w dobrej formie podejmie Siarkę, która poprzez szereg kontuzji niestety ostatnio notuje gorsze wyniki. Świetna okazja do przełamania dla tarnobrzeskiej drużyny, bo zespół AB-Techu to bardzo podobny zespół jeśli chodzi o kadrę. Ewentualna wygrana Siarki dała by zrównanie się z rywalem w tabeli. Na pewno nikt w ostatnim meczu 8. kolejki nie będzie się nudził, bo wynik może się wyjaśnić dopiero w końcówce.

Leave a Reply