ZAPOWIEDŹ 9.KOLEJKI

Już dziś i jutro rozegrana zostanie 9. kolejka. Poniżej zestawienie meczów.

06.06 – godz 19:30
Wolni Strzelcy – Sandomierskie Byki

Obie drużyna walczą o inne cele. Wolni Strzelcy po dobrym początku wpadli w duży kryzys kadrowy, ale zapowiedzieli, że w dzisiejszym spotkaniu zrobią wszystko by zmazać plamę po dwóch ostatnich kolejkach. Byki mają świadomość, że na tym etapie sezonu każda strata punktów może zabrać im mistrzowski tytuł. W NLP w tym sezonie widzieliśmy już sporo niespodzianek 😉

06.06 – godz. 20:30
KS Wnorów – Golden Grupa Centrum Reklamy

Po historycznej wygranej przed tygodniem na pewno uskrzydlony i waleczny zespół z Wnorowa będzie chciał pójść za ciosem. Rywal również z najwyższej półki, bo Golden Grupa w tym sezonie otwarcie mówi, że to musi być ten czas i mistrz zostanie w Tarnobrzegu. Na pewno drużyna z Wnorowa musi jeszcze w liczniejszej kadrze przystąpić do tego spotkania, bo wybiegani tarnobrzeżanie na pewno łatwo z sił nie opadną.

07.06 – godz. 19:00
Brawl Stars – Budowlanka Team

Starcie znajomych, kolegów czy nawet braci. W głębokim kryzysie jest drużyna Brawl Stars, która po dwóch niespodziewanych porażkach spadła na 4 miejsce. Sęk w tym, że ta drużyna nadal ma szansę na tytuł mistrzowski, bo przy wygranych ze swojej strony i odpowiednich wynikach w innych meczach, może się tak stać, że to Brawl zgromadzi najwięcej punktów na koniec sezonu. Budowlanka przy dzisiejszej wygranej zrównała by się punktami z Siarką i Brawl Stars, a przy obecnych wynikach o 4. miejscu na fazę play-off decydowała by mała tabela. Najciekawiej zapowiadające się starcie tej kolejki!

07.07 – godz. 20:00
AB-Tech Koprzywnica – Onduline Mielec

Grający w dużą kratkę AB-Tech Koprzywnica czeka trudne zadanie, bo na ich drodze stanie drużyna Onduline Mielec. Mielczanie, aby myśleć o wygraniu ligi, muszą zapomnieć o jakiekolwiek stracie punktów. Gracze z Koprzywnicy w jednym tygodniu w pięknym stylu pokonują faworytów, by tydzień później mocno opuścić z tonu i stracić łatwiejsze punkty. Na pewno wygrana graczy z Koprzywnicy doprowadziła by do kuriozalnej sytuacji, gdzie przy ew. wygranej Budowlanki 5 zespołów miało by po 15 punktów i o play-off decydowały by detale w tabeli.

Leave a Reply