Dariusz Ostrowski - 2Piotr Turbak - 1Kamil Kurosad - 2Radosław Konieczny - 1Karol Wiśniewski - 2Sylwester Pyszczek - 1
KO
KO
FT

Podsumowanie

Po ubiegłotygodniowej porażce AB-Tech nie powiedział ostatniego słowa i do tego meczu przystąpił wzmocniony kilkoma zawodnikami. Początek to wymiana ciosów. Akcja za akcję, gol za gol. Defensywy wyraźnie miały problem z akcjami przeciwnika, a piłka raz za razem wpadała do bramek. Do przerwy prowadzenie AB-Tech 6:4, ale  to nie koniec emocji. Druga połowa to również minimalne prowadzenie ekipy z Koprzywnicy. Ekipę Kebabu cały czas „przy życiu” utrzymywał Antonik, który co chwila pokonywał bramkarza rywala. W 46 minucie do remisu doprowadził wspomniany Antonik, ale ostatni cios zadał Kurosad i zapewnił swojej ekipie pierwszą wygraną w tej edycji. Bardzo ciekawy mecz dla widzów i dużo bramek. O to chodzi! Wygrana AB-Techu to jednocześnie prezent urodzinowy dla zawodnika tej drużyny Grzegorza Grzesiaka, który w środę skończył 40 lat.