KO
KO
FT

Podsumowanie

Ostatni mecz to starcie v-ce mistrza Grajków z Jamajki oraz ekipy Rolnika wzmocnionej w tym sezonie nowymi graczami. Dało się zauważyć, że kadra Jamajki na to spotkanie, a szczególnie jej liczebność nie powalała na kolana. Dobrze do zespołu wprowadzili się nowi zawodnicy – Surdy i Mrzygłód, którzy mieszali w ofensywie i odpowiadali za konstruowanie akcji. Do przerwy spokojne prowadzenie Grajków 2:0. Młoda ekipa Rolnika nie mogła wiele zdziałać, ale 2:0 w rozgrywkach NLP to żadna strata. W drugiej części meczu, kilka akcji i strzałów Rolnika, dało pozytywną energię i wiarę, że można powalczyć z najlepszymi. Ekipa rodem Jamajki opadła z sił i stanęła w obronie widząc co raz śmielsze poczynania rywala. Za sprawą Wodza i Malickiego mieliśmy remis, a kolejne minuty przyczyniły się do tego, że Rolnik niespodziewanie pokonał faworyta rozgrywek. To wyraźny sygnał ostrzegawczy dla Grajków z Jamajki, że każdy mecz może przynieść niespodziewane rezultaty. Brawa dla Rolnika za wiarę i walkę do końca. Na pewno ten zespół stać na jeszcze więcej!