Daniel Skwara - 1Mariusz Skwara - 2Norbert Maziarski - 6Paweł Burczyk - 2Maciej Boroń - 1
KO
KO
FT

Podsumowanie

Mielczanie po ubiegłotygodniowej wpadce na ten mecz wyszli zdecydowanie bardziej skupieni i przede wszystkim w szerszym składzie. Pierwsze kilkanaście minut to wielka determinacja z dwóch stron i sporo walki. Skuteczniejsi jednak byli gracze Onduline, którzy swoimi ładnymi akcjami rozbijali szyki obronne Budowlanki. Do przerwy mecz mógł się podobać bo wynik 4:2 cały czas pozwalał wierzyć, że emocje będą do samego końca. Po przerwie do głosu doszli jednak przyjezdni, którzy raz za razem ostrzeliwali bramkę bezradnego Janeczki. Drużyna ZS starała się jak mogła, ale przeciwnik w tym dniu był po prostu lepszą drużyną i wygrał zasłużenie.

MVP MECZU – NORBERT MAZIARSKI (ONDULINE MIELEC)