KO
KO
FT

Podsumowanie

Zmotywowani gracze Brawl Stars chcieli postawić się Bykom, którzy na ten moment nie mieli sobie równych. Wynik otworzył nowy zawodnik sandomierzan Maciej Ziółek, który na pewno będzie dużym wzmocnieniem tej drużyny. Młodzież w niebieskich koszulkach nie składała broni i dzielne walczyła z wyżej notowanym rywalem. Bramka za bramkę, akcja za akcję – 12 runda walki bokserskiej o pas mistrza świata! Do przerwy minimalne prowadzenie przyjezdnych, ale widać było spore zmęczenie na twarzach Byków. Druga połowa również mogła się podobać. Sandomierzanie co prawda mieli przewagę i wiele dobrych sytuacji, ale zarówno bramkarze Brawl jak i cały zespół dzielnie odpierał te ataki czekając na swoje sytuacje. Sandomierskie Byki mając na zmianie tylko jednego zawodnika z każdą kolejną minutą po prostu opadali z sił. Młodzi rywale dysponowali dużo większą kadrą na ten mecz i kto wie czy ten czynnik nie zaważył o losach końcówki meczu. W 37 Stadnik przymierzył z dystansu na remis. Nie takie horrory Byki przeważali na swoją korzyść w samych końcówkach. Inaczej było jednak tego dnia, bo w samej końcówce po błędzie indywidualnym Brawl Stars przejęło piłkę, Stadnik do Jeczenia i…. 3:4!!! Ostatnie dwie minuty tarnobrzeska młodzież zdawała sobie sprawę, że takiej szansy nie mogą wypuścić i dzielnie wytrzymali ataki Byków! Stało się! Sandomierskie Byki doznają pierwszej porażki w historii rozgrywek NLP. Gratulacje dla Brawl Stars, bo w końcu mogliśmy obejrzeć w akcji prawdziwą drużynę, w której jeden pracował za drugiego.
Sandomierzanie na pewno bardzo żałują tego meczu i punktów, ale w perspektywie tego wyrównanego sezonu ta porażka może dać wiele do myślenia ekipie Byków, bo teoretycznie cięższe mecze dopiero przed nimi.