KO
KO
FT

Podsumowanie

Hitowe spotkanie tej kolejki od pierwszych minut pokazywało, że sporo się będzie działo w tym meczu. Jako pierwsi strzelili gracze Golden, a dokładnie Rębisz. Chwilę później sprytnie zachował się Stępień i podwyższył na 2:0. Ten wynik wcale nie gwarantował bezpieczeństwa Golden Grupie. Długo nie trzeba było czekać, bo Byki to drużyna, która najpierw traci bramki by potem gonić wynik. Pościg rozpoczął Mądry i do przerwy jednobramkowe prowadzenie miejscowych. Po przerwie sandomierzanie mający dwa składy na ten mecz co raz bardziej atakowali przeciwnika, który słabł z minuty na minutę. Ostatnie 4 minuty meczu to prawdziwy Hitchcock. Do wyrównania doprowadził Ziółek, a kolejne biegi w skrzyni sandomierskiego busa włączyli Olech i Gach i na minutę przed końcem rozkojarzona Golden Grupa nie mogła uwierzyć, że po raz kolejny wypuszcza wygraną z rąk. W doliczonym czasie najpierw bramkę na otarcie łez zdobył Stępień, a w ostatniej akcji meczu po rzucie rożnym strzałem z dystansu popisał się Sądel, który uratował remis swojej drużynie. Niesamowity mecz na najwyższym poziomie w NLP! Brawo dla jednych i drugich za dramaturgie!

MVP MECZU: MACIEJ ZIÓŁEK (SANDOMIERSKIE BYKI)