Jakub Wiśniewski - 1Dariusz Ostrowski - 1Jakub Milarski - 1Adrian Piątkowski - 2Cezary Charszla - 2
KO
KO
FT

Podsumowanie

Mecz lepiej rozpoczęli zawodnicy AB-TECHu, którzy po 6 minutach prowadzili 1:0 za sprawą Piątkowskiego. Dopiero w 20 minucie na 2:0 podwyższył Milarski. Wolni Strzelcy mieli w tym czasie sporo okazji i próbowali grać do przodu, ale świetnie w tym dniu spisywał się bramkarz Koprzywnicy – Machała. Druga połowa to mądra gra drużyny AB-Techu. Strzelcy próbowali, ale w tym dniu po prostu nie wychodziło. Również goniąc wynik ekipa pomarańczowych za bardzo się odsłoniła co pozwoliło przeciwnikowi wyprowadzać zabójcze kontry. Tylko dobra postawa Smykli uchroniła ten zespół przed większą ilością straconych bramek. Wolni Strzelcy grają bardzo odważną i ofensywną piłkę, ale czasami defensywa w takich meczach jest kluczowa. AB-TECH swoją postawą potwierdził, że to bardzo solidny team w perspektywie dalszych meczów.

MVP MECZU – CEZARY CHARSZLA (AB-TECH KOPRZYWNICA)