STATYSTYKI INDYWIDUALNE

BRAMKI PO 5. KOLEJCE

14 – Norbert Maziarski (Onduline Mielec),

13 – Marek Pietrykowski (Golden Grupa Centrum Reklamy), Mariusz Skwara (Onduline Mielec),

12 – Wojciech Mrozik (Siarka Old Boys Team), Arkadiusz Swięcicki (Sandomierskie Byki)

11 – Patryk Stępień (Golden Grupa Centrum Reklamy)

10 – Adrian Duma (Budowlanka Team),

9 – Krzysztof Petrykowski (Golden Grupa Centrum Reklamy),

7Wiktor Nowak (Górnik Zespół Szkół), Paweł Burczyk (Onduline Mielec), Michał Szymczak (Siarka Old Boys Team), Łukasz Olech (Sandomierskie Byki), Cezary Charszla (AB-Tech Koprzywnica),

6 – Łukasz Florys (Wolni Strzelcy)

5 – Karol Żarów (Górnik Zespół Szkół), Szymon Sobieraj (Brawl Stars),

4 – Wiesław Sądel (Golden Grupa Centrum Reklamy), Piotr Sołtys (KS Wnorów), Damian Mądry (Sandomierskie Byki), Arkadiusz Kosno (Sandomierskie Byki), Krystian Wódz (Brawl Stars), Kamil Jeczeń (Brawl Stars)

3 – Łukasz Mazur (Sandomierskie Byki), Karol Brożyna (Siarka Old Boys Team), Piotr Sałek (Górnik Zespół Szkół), Daniel Skwara (Onduline Mielec), Maciej Boroń (Onduline Mielec), Damian Wolak (Budowlanka Team), Dominik Wolak (Budowlanka Team), Daniel Kuciński (Siarka Old Boys Team), Jerzy Jochaniak (Siarka Old Boys Team), Robert Mirek (KS Wnorów), Piotr Sadok (Sandomierskie Byki), Maciej Ziółek (Sandomierskie Byki), Tomasz Chmiel (Sandomierskie Byki), Paweł Serafin (Sandomierskie Byki), Kacper Grobelski (Brawl Stars), Adrian Stadnik (Brawl Stars), Dawid Nabrdalik (Wolni Strzelcy), Radosław Konieczny (AB-Tech Koprzywnica), Dariusz Ostrowski (AB-Tech Koprzywnica), Adrian Piątkowski (AB-Tech Koprzywnica),

2 – Piotr Kareta (Golden Grupa Centrum Reklamy), Szymon Rębisz (Golden Grupa Centrum Reklamy), Bartłomiej Dul (Górnik Zespół Szkół), Mateusz Cisło (Onduline Mielec), Patryk Bałata (Budowlanka Team), Adrian Skowroński (Budowlanka Team), Artur Szkutnik (Siarka Old Boys Team), Rafał Rosowicz (Sandomierskie Byki), Piotr Szczytyński (Brawl Stars), Mateusz Adamczak (Wolni Strzelcy)

1 – Bartłomiej Miłoś (Górnik Zespół Szkół), Kamil Janeczko (Budowlanka Team), Grzegorz Weryński (Budowlanka Team), Paweł Hammer (Sandomierskie Byki), Damian Lipiec (Sandomierskie Byki), Wojciech Nowak (Brawl Stars), Tomasz Wolak (Brawl Stars), Hubert Błasiak (Wolni Strzelcy), Paweł Reczek (Wolni Strzelcy), Wojciech Malarz (Golden Grupa Centrum Reklamy), Maciej Adamowicz (Golden Grupa Centrum Reklamy), Robert Misztal (Onduline Mielec), Marek Mrzygłód (Budowlanka Team), Tomasz Malicki (Budowlanka Team), Michał Żarów (Siarka Old Boys Team), Damian Czachor (KS Wnorów), Paweł Zych (KS Wnorów), Adrian Leptacz (Brawl Stars), Arkadiusz Adamczak (Wolni Strzelcy), Grzegorz Grzesiak (AB-Tech Koprzywnica), Kamil Kurosad (AB-Tech Koprzywnica), Jakub Milarski (AB-Tech Koprzywnica),

ASYSTY PO 5. KOLEJCE

9 – PAWEŁ BURCZYK (ONDULINE MIELEC),

8 Wiesław Sądel (Golden Grupa Centrum Reklamy)

6 – Marek Pietrykowski (Golden Grupa Centrum Reklamy), Wojciech Malarz (Golden Grupa Centrum Reklamy), Krzysztof Petrykowski (Golden Grupa Centrum Reklamy), Mariusz Skwara (Onduline Mielec), Damian Wolak (Budowlanka Team)

5 – Daniel Skwara (Onduline Mielec), Wojciech Mrozik (Siarka Old Boys Team), Michał Szymczak (Siarka Old Boys Team), Arkadiusz Święcicki (Sandomierskie Byki)

4 – Łukasz Mazur (Sandomierskie Byki), Szymon Sobieraj (Brawl Stars)

3 – Rafał Rosowicz (Sandomierskie Byki), Łukasz Florys (Wolni Strzelcy), Wiktor Nowak (Górnik Zespół Szkół), Mateusz Cisło (Onduline Mielec), Maciej Boroń (Onduline Mielec), Patryk Bałata (Budowlanka Team), Dariusz Dziedzic (Siarka Old Boys Team), Łukasz Olech (Sandomierskie Byki), Paweł Gach (Sandomierskie Byki), Kamil Jeczeń (Brawl Stars),

2 – Damian Czachor (KS Wnorów), Szymon Rębisz (Golden Grupa Centrum Reklamy), Robert Misztal (Onduline Mielec), Tomasz Malicki (Budowlanka Team), Daniel Kuciński (Siarka Old Boys Team), Michał Żarów (Siarka Old Boys Team), Piotr Sołtys (KS Wnorów), Damian Mądry (Sandomierskie Byki), Arkadiusz Kosno (Sandomierskie Byki), Krystian Wódz (Brawl Stars), Adrian Stadnik (Brawl Stars), , Dawid Nabrdalik (Wolni Strzelcy), Dariusz Ostrowski (AB-Tech Koprzywnica),

1 – Hubert Kędzior (Górnik Zespół Szkół), Dominik Wolak (Budowlanka Team), Kamil Janeczko (Budowlanka Team), Grzegorz Weryński (Budowlanka Team), Adrian Piątkowski (AB-Tech Koprzywnica), Arkadiusz Kosno (Sandomierskie Byki), Paweł Hammer (Sandomierskie Byki), Wojciech Nowak (Brawl Stars), Mateusz Adamczak (Wolni Strzelcy), Hubert Błasiak (Wolni Strzelcy), Adrian Dokudowiec (Wolni Strzelcy), Przemysław Kopeć (Wolni Strzelcy), Tomasz Marek (Golden Grupa Centrum Reklamy), Patryk Stępień (Golden Grupa Centrum Reklamy), Bartłomiej Dul (Górnik Zespół Szkół), Jakub Furdyna (Górnik Zespół Szkół), Karol Żarów (Górnik Zespół Szkół), Mikołaj Koluch (Górnik Zespół Szkół), Kamil Jajko (Górnik Zespół Szkół), Norbert Maziarski (Onduline Mielec), Mateusz Kijanka (Onduline Mielec), Marcin Prarat (Budowlanka Team), Michał Zasadni (Budowlanka Team), Paweł Krzemiński, Jerzy Jochaniak (Siarka Old Boys Team), Artur Szkutnik (Siarka Old Boys Team), Kamil Antonik (Siarka Old Boys Team), Paweł Zych (KS Wnorów), Grzegorz Dzieciuch (KS Wnorów), Piotr Sadok (Sandomierskie Byki), Łukasz Adamczyk (Sandomierskie Byki), Paweł Serafin (Sandomierskie Byki), Rafał Rosowicz (Sandomierskie Byki), Piotr Szczytyński (Brawl Stars), Jakub Pawelec (Brawl Stars), Kacper Grobelski (Brawl Stars), Krzysztof Siudak (Wolni Strzelcy), Kamil Kurosad (AB-Tech Koprzywnica), Mateusz Machała (AB-Tech Koprzywnica), Karol Wiśniewski (AB-Tech Koprzywnica),